Provokon haptas Ivica Daçiç/Çfarë kufijsh? Kur ka ekzistuar kufiri mes Serbisë e Kosovës”,

KOSOVË, LAJME, RAJONI0 Comment on Provokon haptas Ivica Daçiç/Çfarë kufijsh? Kur ka ekzistuar kufiri mes Serbisë e Kosovës”,

Hashim Thaçi përshëndet deklaratën e Angela Merkel se nuk ka ndryshime në kufij”,kjo ka qenë deklarata ironizuese e ministrit të Jashtëm serb Ivica Daçiç në vazhdën e deklaratave dhe kundër deklaratave për korrigjim të mundshëm kufiri mes Kosovës dhe Serbisë...

Vazhdo Leximin

“Bashkëpunëtorët e Ali Ahmetit në vitin 2001 kërcënonin me vrasje Imer Imerin, sot e përkujtojnë!”

LAJME0 Comment on “Bashkëpunëtorët e Ali Ahmetit në vitin 2001 kërcënonin me vrasje Imer Imerin, sot e përkujtojnë!”

“Bashkëpunëtorët e Ali Ahmetit në vitin 2001 kërcënonin me vrasje Imer Imerin, sot e përkujtojnë!” Një përfaqësues i lartë i Partisë për Propseritet Demokratik (PPD) thotë se është habitur kur ka lexuar lajmin se BDI nën patronatin e Ali Ahmetit,...

Vazhdo Leximin