Home / NGËRÇ

NGËRÇ

Politikanët e Maqedonisë vërshojnë Fiks Fare-en, kësaj rradhe deputeti Nexhbedin Kahremani (VIDEO)

Ka vazhduar seria e gafeve të politikanëve të Maqedonisë, edhe atë duke u bërë pjesë e emisionit thumbues ‘Fiks Fare’ që emetohet në Top Channel të Shqipërisë. Kësaj radhe në shënjestër të gallatës është deputeti i Lëvizjes Besa, Nexhbedin Kahremani, ...

Read More »

A u gatua në këtë drekë “puçi” në Lëvizjen Besa? (FOTO)

Një foto që ka filluar të shpërndahet me të madhe në rrjetët sociale, ku portali “Zhaba.tv” e ka shpërndarë e para këtë foto, ku shihet bashkarishtë në një tavolinë drekojnë Adnan Ismaili, Menduh Thaçi dhe profesori Ismail Bardhi. Takimi i ...

Read More »

Mijallkov i zhgënjyer me shqiptarët e tij

Shumë shqiptarë gjatë qeverisjes së kaluar të VMRO-DPMNE krenoheshin dhe krekoseshin se e njihnin ish-shefin e shërbimit sekret të DSK, Sasho Mijallkov. Janë biznesmenë të mirënjohur dhe fytyra publike, politikanë të mirënjohur, personalitete tjera publike, por edhe emra të nëntokës ...

Read More »

Bodybuilding shqiptar (FOTO)

Si duket tani shtetit shqiptar urgjentisht i duhet që të ndërmarrë masa. Ka vetëm dy alternative, njëra është që të fillojë me dietë, po nuk e dimë se sa efikase do të jetë. Mënyra tjetër, që besojnë edhe ekspertët e ...

Read More »

Zbulohet metodë e re për dimër….

Shumica e veturave dimrit kanë problem me borën, në vendet të pjerëta ata ngelin në rrugë, asa andej as këndej, mirëpo një njeri inovator ka shpikur një metodë se si veturat mos të kenë problem gjatë dimrit.

Read More »

Deputetët blejn sirup për imunitet..

Deputetët të cilëve u është marrë imuniteti, ata paraprakisht kishin blerë sirup që ndihmon në mos heqjen e imunitetit, ata shpresojnë që ky sirup do t’ju ndihmojë që mos të dënoget tani nga gjykata, që pritet të fillojë pas hetimeve ...

Read More »