Ndezi cigaren e hashashit në skenë dhe e hodhi në drejtim të publikut, arrestohet reperi i famshëm shqiptar (FOTO)

DIASPORA, ROZË0 Comment on Ndezi cigaren e hashashit në skenë dhe e hodhi në drejtim të publikut, arrestohet reperi i famshëm shqiptar (FOTO)

Prej ditës së premte në Prishtinë është duke u mbajtur koncerti “SunnyHill” i organizuar nga babai i Dua Lipës, ku pjesëmarrës janë emra të mëdhenj nga skenat e muzikës botërore. Por, mbrëmë teksa ka performuar reperi Action Bronson, me origjinë...

Vazhdo Leximin

Kënga “Të ka lali shpirt” bëri bujë kudo, por a e dini se sa miliona ka fituar Silva Gunbardhi nga kjo?

ROZË0 Comment on Kënga “Të ka lali shpirt” bëri bujë kudo, por a e dini se sa miliona ka fituar Silva Gunbardhi nga kjo?

Kënga “Të ka lali shpirt” mbledh mbi 380 milionë klikime, si kënga shqiptare më e klikuar e të gjitha kohërave. Dhe të fitosh miliona me një këngë dhe të të ndryshojë jeta totalisht. Mesa duket kjo i ka ndodhur Silva...

Vazhdo Leximin