Home / ROZË

ROZË

Surprizat për të nuk kanë të ndalur, Adelina Tahiri merr dhuratën luksoze nga bashkëshorti

Po presin fëmijën e parë t’iu vijë në jetë dhe ai do të jetë djalë. Këngëtarja Adelina Tahiri ka marrë një dhuratë tejet luksoze nga bashkëshorti i saj maqedonas, para lindjes së bebes. Ajo është surprizuar nga ai me një ...

Read More »

Kur “Nermin” ishte Miss Globe Turqia, ja si dukej

Selin Demiratar është aktorja e mirënjohur nga seriali “Aci Hayat”, e cila tek ne njihet si “Nermini”. Ajo para se të fillojë të meret me aktrim, për publikun u bë e njohur nga paraqitja e saj në Miss Globe Turkey. ...

Read More »

Shkurte Gashi E Ndanë Politikanin E Njohur Kosovar Nga Gruaja Dhe Fëmijët, Martohen Ketë Verë?…

Jeta e këngëtares se njohur Shkurte Gashit, është shumë e përfolur ajo tash është bërë cak i medieve, ku kanë zbuluar një lidhje me një politikan te njohur nga Kosova. I cili është i martuar dhe ka fëmije, por kjo ...

Read More »

“Gamze” në jetën e përditshme

Ajo është “bërë” nuse Aktorja turke, Alize Gördüm e njohur në rolin e “Gamzës” është mjaftë aktive në rrjetet sociale duke postuar momente interesante nga jeta e saj private por edhe nga ajo profesionale. Ajo ka të publikuara disa fotografi ...

Read More »

Adelina Tahiri në muajin e pestë të shtatzënisë, tregon barkun e fryrë

Adelina në pritje të ëmbël Këngëtarja e mirënjohur, Adelina Tahiri po jeton një periudhë shumë të lumtur në jetën e saj. Ajo është në pritje të fëmijës së saj të parë nga martesa me avokatin maqedonas, Serjozha Markov. Adelina përmes ...

Read More »

Kam vrarë 9 fëmijë, aktorja e njohur shokon botën

Aktorja e famshme Gabrielle Union ka treguar se ajo po kalon një sfidë shumë të vështirë tashmë. 44-vjeçarja ka zbuluar se ka pësuar shumë abortime dhe kjo i ka shkatuar vuajtje të jashtëzakonshme. Kam abortuar 8 ose 9 fëmijë,”-shkruan ajo ...

Read More »

Rita është në lidhje me Andrew për më tepër se një vit

Këngëtarja me origjinë nga Kosova, ikona e modës ka gjetur disa momente pushimi për të qëndruar së bashku me të dashurin e saj, rokerin Andrew Watt derisa çifti mori pjesë në një koncert në Los Angeles. Ajo është një superyll, ...

Read More »

Ja sa ka ndryshur “Filizi”, aktorja e serialit “Jetë e hidhur”

Ajo është bërë nënë “Aci Hayat” apo siç përkthehet në shqip “Jetë e hidhur” është njëri ndër serialet më të pëlqyer që është transmetuar te ne dhe para ekranit ka mbledhur një numër të madh të shikuesve. Jo vetëm ngjarja ...

Read More »

Zbulohet skandali: Bundat dhe diamantet e Adelina Tahirit blihen me parat që bashkëshorti i saj,avokati Markov për borxh prej 1 denarësh inicon procedurë prej 200 euro

Për shkak të një borxhi për “nxemje qëndrore” që ka pasur një pensionist maqedonas nga Shkupi prej 1 denarësh , zyra e avokatisë ” Çukiç i Markov” ka vendosur që deri në përmbarim ti mar pensionistit nga xhirro-llogaria mbi 200 ...

Read More »

Elvana Gjata vjen në bashkëpunim me reperin e famshëm amerikan

Këngëtarja e mirënjohur, Elvana Gjata e cila ka pak javë që ka publikuar albumin “3EP” me të gjitha këngët në gjuhën shqipe dhe solo, ka paralajmëruar këngën e radhës për tregun ndërkombëtar të muzikës. Elvana përmes rrjetit social Instagram ka ...

Read More »

Njihuni me bashkëshorten e “Aliut”

Aktori turk Can Nergis u bë i njohur për publikun shqiptar me rolin e “Aliut” në serialin shumë të pëlqyer “Anne” apo përkthyer në shqip “Nënë”. Ndonëse në serial “Aliu” është i dashurar në Zejnepin, në realitet ai është martuar ...

Read More »

Ribashkohet çifti më i famshëm i Hollywoodit: Publikohet fotoja e parë

Dikur ishte çifti më i famshëm i Hollywoodit, dhe pas një kohë të gjatë janë bërë përsëri bashkë. “Kumbara” i tërë kësaj thuhet të jetë aktori i njohur George Clooney. Ai thuhet të ketë pajuar ciftin i cili u nda ...

Read More »

“Mehemti i vogël” vëllai i “Nerminit” tani si 25 vjeçar

“Aci Hayat” apo “Jetë e Hidhur” ishte seriali turk, i cili u transmetua edhe në RTV21 arriti një shikueshmëri të lartë. Personazhe të shumta, duke filluar nga aty kryesoret e të tjerët u bënë shumë të dashur për publikun shqiptarë. ...

Read More »

“Ozlemi” nga “Jetë e hidhur”, 11 vite pas serialit

Fotografi nga jeta e përditshme e aktores “Aci Hayat” apo siç përkthehet në shqip “Jetë e hidhur” është njëri ndër serialet më të pëlqyer që është transmetuar te ne dhe para ekranit ka mbledhur një numër të madh të shikuesve. ...

Read More »

Ibrahim Tatlises milioner, por motra e tij s’ka bukë për të ngrënë

Është emri më i njohur nga folklori turk, që me këngët e tij pushtoi Turqinë dhe jo vetëm. Ibrahim Tatlises nga nja djalë i varfër fshati u bë super milioneri i Stambollit, përcjell ORAvip. Ibo ka një motër që nuk ...

Read More »