Kaliniç i habit të gjithë tek Kroacia, pas përjashtimit nga trajneri Daliç, vendos të refuzojë edhe…

SPORT0 Comment on Kaliniç i habit të gjithë tek Kroacia, pas përjashtimit nga trajneri Daliç, vendos të refuzojë edhe…

Nikola Kaliniç, sulmuesi i Milanit dhe i Kroacisë, që në këtë Botëror u bë i njohur për keq, pasi u përjashtua nga trajneri Zlatko Daliç nga ekipi, ka refuzuar të marrë medaljen e vendit të dytë, pas kthimit të kombëtares...

Vazhdo Leximin

Ronaldo shiti 520 mijë fanella për 24 orë te Juventusi, por a e dini sa kishte shitur Neymar te PSG?

SPORT0 Comment on Ronaldo shiti 520 mijë fanella për 24 orë te Juventusi, por a e dini sa kishte shitur Neymar te PSG?

Cristiano Ronaldo është transferimi më i madh i kësaj here. Pesë herë fituesi i Topit të Artë vendosi të ndërroi skuadër këtë afat kalimtar, duke i jap fund aventurës nëntë vjeçare te Real Madrid, për t’iu bashkuar Juventusit për 110...

Vazhdo Leximin