Home / ROZË / Blero e sjell këngën më të re për nderë të 10 vjetorit të Pavarësisë së Kosovës

Blero e sjell këngën më të re për nderë të 10 vjetorit të Pavarësisë së Kosovës

Është publikuar projekti më i ri nga këngëtari Blerim Muharremi – Blero.

Këtë e ka bërë të ditur vet këngëtari përmes një videoje të publikuar në instagram, ku më pas videon në fjalë e ka shpërnda edhe Afrona Dika. Kënga titullohet “1000”, dhe është në bashkëpunim me Prygo-n. Kënga është publikuar në youtube, por është vetëm në versionin audio.

Blero në këtë këngë ka përfshirë të gjitha trevat shqiptare.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*