Home / ROZË / Njihuni me të dashurin e “Jeshimit”

Njihuni me të dashurin e “Jeshimit”

“Jeshimi” e lumtur pranë të dashurit

“Lale” është seriali turk me të cilin aktorja Serenay Sarıkay mori famën më të madhe në Kosovë.

Ajo në rolin e Jeshimit si një vajzë rebele ishte personazhi më i pëlqyer dhe komentuar.

Por, kush është partneri i Serenay, bukuroshet turke që bëri për vete shumë meshkujt shqiptarë?!

Aktorja 26 vjeçare ka disa vite që është në lidhje me aktorin e njohur turk Kerem Bürsin i cili së fundmi ka qenë i angazhuar në xhirimet e filmit “Can Veda”, ku do të luajë edhe Burak Ozcivit, i njohur te ne si Kemajli. Shikoni më poshtë disa foto të çiftit simpatik.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*